Hypersoutěže » Soutěže o zájezdy » Soutěž o zážitkový pobyt v Moravském krasu a z..Soutěž o zážitkový pobyt v Moravském krasu a zapůjčení kol

Soutěž probíhá od: 10.5.2019 do: 2.6.2019

CzechTourism vám přináší 7. ročník soutěže DestinaCZe. Známí influenceři KubajSZ a Freecoolina vás provedou po devíti jedinečných destinacích, které mezi sebou soutěží ve třech kategoriích. První kategorie s názvem Trendy a novinky přináší příjemná překvapení v podobě nově otevřených turistických atrakcí. Pro rodiče s dětmi je určena druhá kategorie – Kudy z nudy, ve které soupeří zajímavá místa, která by měla navštívit celá rodina. A pro vyznavače aktivního odpočinku je třetí kategorie, Česko jede, ve které se představují destinace, kde si odpočinete a přitom nebudete zahálet. Hlasovat můžete od 6. 5. do 2. 6. 2019.

Ceny:

1. Singletrail Moravský kras: dárkový poukaz (platnost až 1 rok od vystavení) pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí do Penzionu Kůlna Jedovnice (http://www.kulna-jedovnice.cz/). Součástí polopenze je bohatá kontinentální snídaně a 3-chodové večerní menu. K pobytu přidáme ještě využití venkovní horké koupací lázně dle přání hostů a zapůjčení prémiových celoodpružených horských kol pro vyjížďku na přilehlém Singletrailu Moravský kras, který je předmětem soutěže. 2. EKOpark Liberec: balíček pro celou rodinu na den plný zážitků (4 x celodenní vstupné do EKOParku, 2 x poukázka na vyrábění v Ekodílničkách pro děti, Plánek na rodinou dobrodružnou hru Cesta EKOParkem za pokladem, 4x krmení pro kozy, 2x dárek – upomínkový předmět pro děti dle vlastního výběru (dřevěná tužka, postavička EKOParťák nebo pamětní javorová mince) 3. Muzeum umění a designu Benešov: půlroční vstupné na všechny výstavy a muzejní akce pro rodinu (2 dospělí a 2 děti) 4. Safari pivovar: vstup pro 2 osoby do Safari Parku, prohlídka Safari pivovaru, ochutnávka všech piv v Safari pivovaru (platnost od 1.9.) 5. Statek Bernard: poukaz do restaurace pro 2 6. Zámek Žďár nad Sázavou: 3x rodinný Barok pas (zahrnuje celoroční vstupy do Muzea nové generace, na prohlídku Po stopách Santiniho, na výstavu Umění baroka a slevy do zámeckého obchodu a na kulturní akce) 7. Resort Olešná u Frýdku Místku: 4x Beskydy card 8. Hvězdárna a planetárium Brno: kámen z vesmíru – meteorit (s příběhem a certifikátem pravosti), volné vstupenky na Hvězdárnu a planetárium Brno, balík knížek o vesmíru 9. Trail Park Klínovec: ubytování 2 noci - čtyřlůžkový pokoj v apartmánovém domě s kuchyní (zahrnuje 2x dvoudenní jízdenka na lanovku pro dospělé, 2x dvoudenní jízdenka na lanovku pro děti, 2x půjčení kola nebo koloběžky pro dospělé na dva dny, 2x půjčení kola nebo koloběžky pro děti na dva dny)

Pořadatel:

Upozornit na soutěž:

Ochrana proti spamu. Kolik dnů má týden

Email Vašeho známého
Vaše jméno
Váš email
Text Vašeho vzkazu

Umístění soutěžních otázek :

WWW: https://www.visitczechrepublic.com/destinacze


Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor